English version Pritaikyta neigaliesiems 2014 m. lapkričio 1 d. 13:19
KONSULTACIJŲ
TELEFONAS
8 706 64 939
pavojingi
produktai
Administracijos kontaktai

   

Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius

Tel. 8 706 64 950, faks. 8 706 64 949
El. paštas rastine[a]vnmpi.lt

Darbo laikas

I – IV

8.00 – 17.00 val.

V

8.00 – 15.45 val.

Pietų pertrauka 12.00 – 12.45 val.

Papildomai prašymai ir skundai priimami

I - V

7.30 – 8.00 val.

 

 
Inspekcijos viršininkas                                 dr. Renaldas Čiužas                   8 706 64 950               virsininkas[a]vnmpi.lt
Vyriausioji referentė
Rūta Serapinavičiūtė

8 706 64 950

faks. 8 706 64 949

r.serapinaviciute[a]vnmpi.lt
Inspekcijos viršininko pavaduotojas Romutis Četvergas 8 706 64 941      r.cetvergas[a]vnmpi.lt
Inspekcijos viršininko pavaduotojas Taurintas Rudys 8 706 64 959 t.rudys[a]vnmpi.lt

  

Bendrasis skyrius 


Skyriaus vedėja Eugenija Venclovienė 8 706 64 943 e.vencloviene[a]vnmpi.lt

Vyriausioji specialistė

Aušra Maksimavičiutė 8 706 64 947 a.maksimaviciute[a]vnmpi.lt

Vyriausioji specialistė

Vaida Gajevskaja 8 706 64 947 v.gajevskaja[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis specialistas Jaunutis Žemaitaitis 8 706 64 944 j.zemaitaitis[a]vnmpi.lt

 

Analizės ir komunikacijų skyrius


Skyriaus vedėja Aida Astrauskienė 8 706 64 942 a.astrauskiene[a]vnmpi.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotoja
Lina Laukaitytė-Agrebi 8 706 64 946 l.laukaityte[a]vnmpi.lt
Vyriausioji specialistė Simona Bieliauskaitė 8 706 64 958 s.bieliauskaite[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis specialistas Ričardas Jakubauskas 8 706 64 958 r.jakubauskas[a]vnmpi.lt
       

 

Teisės skyrius  


Skyriaus vedėja Dalia Skučaitė 8 706 64 945 d.skucaite[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis specialistas Rapolas Beliauskas 8 706 64 954 r.beliauskas[a]vnmpi.lt

 

Finansų ir ekonomikos skyrius  


Skyriaus vedėja Nora Jasenauskienė 8 706 64 948 n.jasenauskiene[a]vnmpi.lt
Vyriausioji specialistė Marijana Voroneckaja 8 706 64 948 m.voroneckaja[a]vnmpi.lt

 

Rinkos priežiūros valdymo sistemų skyrius  


Skyriaus vedėja Ramunė Tamošaitienė 8 706 64 951 r.tamosaitiene[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis specialistas  Donatas Mačiulis  8 706 64 951  d.maciulis[a]vnmpi.lt

 

Gaminių kontrolės skyrius


Skyriaus vedėja Skirmantė Ambrazienė 8 706 64 952 s.ambraziene@vnmpi.lt
Vyriausioji valstybinė inspektorė Danutė Banytė 8 706 64 952 d.banyte@vnmpi.lt
Vyriausioji valstybinė inspektorė Liubov Grabusova 8 706 64 955 l.grabusova[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis valstybinis inspektorius Virginijus Jusys 8 706 64 961 v.jusys[a]vnmpi.lt
Vyriausioji valstybinė inspektorė Ona Kušeliauskaitė 8 706 64 957 o.kuseliauskaite[a]vnmpi.lt
Vyriausioji valstybinė inspektorė Elena Rinkevičienė 8 706 64 960 e.rinkeviciene[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis valstybinis inspektorius Karolis Ruzgys 8 706 64 961 k.ruzgys[a]vnmpi.lt
Vyriausioji valstybinė inspektorė Vitalija Skrinskienė 8 706 64 957 v.skrinskiene[a]vnmpi.lt
Vyriausiasis valstybinis inspektorius Aleksas Žalpys 8 706 64 955 a.zalpys[a]vnmpi.lt

 

Paslaugų kontrolės skyrius


Skyriaus vedėja

 

Skyriaus vedėjo pavaduotoja

Rima Tuganauskaitė

 

Eglė Daučiūnaitė 

8 706 64 956

r.tuganauskaite[a]vnmpi.lt

 

egle.dauciunaite[a]vnmpi.lt     

Vyriausiasis valstybinis inspektorius Leopoldas Konopackas 8 706 64 953 l.konopackas[a]vnmpi.lt
Vyriausioji valstybine inspektorė Vita Šauklytė 8 706 64 953

v.sauklyte[a]vnmpi.lt 

   Įstaigos interneto svetainėje skelbiamas įstaigos darbuotojų elektroninio pašto adresas sudarytas pagal šią tvarką nevartojant lietuviškų raidžių: [vardo_pirmoji_raidė].[pavardė]@vnmpi.lt arba [vardas].[pavardė]@vnmpi.lt 

 

Jei įstaigos darbuotojas turi du vardus, sudarant elektroninio pašto adresą pasirenkamas jo pirmas vardas. Jei įstaigos darbuotojas turi dvigubą pavardę, sudarant elektroninio pašto adresą pasirenkama pirma dvigubos pavardės dalis. Tokiu atveju, kai keli darbuotojai turi vienodus vardus ir pavardes, elektroninio pašto adreso sudarymo tvarką nustato įstaiga. 

 

ES vėliava Lietuva internete Lietuvos vardo tūkstantmečio logotipas   ll_dok_sp_242    

 

© Biudžetinė įstaiga, Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius.

Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191666625. 

tel. 8 706 64 950, faks. 8 706 64 949,

el. p. rastine@vnmpi.lt

 

Sprendimas: UAB NAUJOS SISTEMOS